Šárka Kroščenová

Šárka Kroščenová

Ráda bych se věnovala činnosti v sociální nebo humanitní sféře i v neziskovému sektoru, kde bych chtěla využít zkušeností a znalostí.  Těším se na budoucí práci s jakoukoli neziskovou organizací, která mi bude blízká jak svojí cílovou skupinou, tak svými programovými cíli a aktivitami.

 

 

 

novinar

Vztahy na úrovni diváky pobavily

Kongo – výlet do neznáma

Uhrančivý tanec romských dívek diváky ohromil

Duhový dům v Ostravě slouží nemocným lidem

 

 

 

 

mikrofon

Anketa o domácích mazlíčcích. Říká se, že pes je nejlepší přítel člověka. Pro někoho je to pes, může to být i jiný domácí mazlíček, kterého chová doma a považuje ho za dalšího člena v domácnosti. Jakého zvířecího miláčka máte doma vy a jak se o něj staráte? Odpovědi zjišťovala v následující anketě Šárka Kroščenová.

Pomáhejme druhým. V České republice se 39 neziskových organizací zabývá dobročinností a dobrovolnictvím, dalších 15 je připraveno humanitárně pomáhat v těžkých a krizových životních situacích. Téměř stovka neziskovek poskytuje sociální služby a pečuje o naše zdraví. Na všechno však nestačí, a tak je řada na nás. Jakým způsobem pomáháte druhým lidem vy? Na to se v Bílovci zeptala Šárka Kroščenová.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>