Občanská poradna v Karviné

Občanská poradna v Karviné

KARVINÁ – Lidé se mnohdy dostanou do problému, který obtížně řeší nebo si s ním dokonce neví rady. Občané z Karvinska v takovém případě mohou požádat o pomoc pracovníky Občanské poradny Slezské diakonie v ulici V Aleji 435 v Karviné.

Služba je bezplatná, nestranná, nezávislá a především diskrétní. Pomáhá řešit problémy, které se týkají sociální pomoci, sociálních dávek, pracovně-právních vztahů nebo majetkoprávních vztahů, finanční problematiky, bydlení apod.

Pracovníci karvinské poradny občanům radí, aby lépe znali svá práva a povinnosti, věděli o dostupných službách nápomocných řešení jejich problémů a aby uměli vyjádřit své potřeby a hájit oprávněné zájmy. Konečné rozhodnutí a řešení situace ponechávají poradci plně na klientech a sami zůstávají jen v pozici rádců.

Telefonní kontakt na poradnu je 596 323 031596 323 031. Lidé s omezenou schopností pohybu si mohou s poradci sjednat návštěvu i v domácím prostředí. (kk), 8.dubna 2014

obcanska-poradna-obrazek

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>