Lucie Chorošeninová

Lucie Chorošeninová

Miluji alternativní hudbu a komorní divadlo. Přitahuje mě vše, co běží mimo střední proud a všednost. Jsem knihomol, introvert, ráda v sobě i ostatních objevuji kreativitu a originálnost, maluji na textil a tvořím prozaické texty. Miluji anglický jazyk, kávu v jakékoliv podobě a maminku.

 

 

 

 

novinar

The Places hráli skladby z Třináctky

James Harries zahrál skladby z mobilu

OST-RA-VAR přivede činohru do varu již posedmnácté

Barevný přírodní koktejl v Kafárně

Ohlédnutí za vánočním rukodělným trhem

Klub Kafe nabízí posezení u čaje i obědy

Pozvánka na kreativní tvoření v ostravské Kafárně

Eddie Stoilow zahráli v „obejváčku“

 

 

 

mikrofonKvalita hudební produkce. Česká hudební scéna je velmi bohatá. Svědčí o tom nejen řada tuzemských festivalů, hudebních společností, ale i různých soutěží kapel a zpěváků. Otázkou zůstává, zda je naše hudební scéna bohatá nejen počtem, ale i kvalitou produkce. Lucie Chorošeninová se proto v ulicích Ostravy s mikrofonem v ruce ptala, jak hodnotíte kvalitu současné české hudební scény. Za doplňující otázku si zvolila konkrétní výčet interpretů, které dotazovaní poslouchají. Které kapely jsou podle tohoto vzorku lidí kvalitní?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>