La Cachimba přivítá kapelu The Places

La Cachimba přivítá kapelu The Places

OSTRAVA – Vánoční koncert indie-popových The Places se uskuteční v sobotu 20. prosince v nově otevřeném klubu La Cachimba v Ostravě. Kapela zde vystoupí v ryze komorním prostředí a tak poskytne návštěvníkům zcela ojedinělý zážitek.

Bubeník Martin Hampel uvádí, že set kapely bude tentokrát zčásti akustický a zazní i mnohé skladby z připravované albumové novinky. The Places završí mimořádně úspěšný rok. Kromě toho, že započali nahrávání nového alba pod dohledem známého kopřivnického hudebníka a producenta Tomáše Neuwertha, tak je novinkou rovněž i obměněná sestava, kde na místě basáka nově uvidíme Tomáše Žatka. Vznikl též první oficiální web kapely  a samotná kapela navštívila Berlín, kde její členové provozovali tzv. busking.

Přijďte i vy oslavit s The Places konec roku, který byl pro kapelu opravdu průlomový a vychutnejte si atmosféru nového ostravského hudebního klubu La Cachimba. The Places zde představí písně z chystaného alba a merchandising zde také nebude chybět. (LCh)

places2

 

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>