Jana Krischke

Jana Krischke

Zajímá mě problém integrace a uplatnění zdravotně omezených lidí na trhu práce, protože i já do této skupiny spadám. Chci využít svých lingvistických dovedností a zkušeností. Neziskovým organizacím mohu pomoci s propagací. Chci psát články o jejich práci, tím smysluplně pomáhat a zároveň přispět ke své realizaci a naplnění.

 

 

novinar

Vzpomínka u památníku

Magická světýlka mezi paneláky

Nuda ve Středisku volného času nehrozí

Tři zážitkové dny s auty snů

Mikuláš naděloval sladkosti ve střediscích volného času

Jiří Menzel podepisoval Rozmarná léta

Středisko volného času v Ostravě-Zábřehu hostilo Čertoviny

Prosincové vydání zpravodaje Jižní listy:
strana 9 – Tři  zážitkové dny ve společnosti aut snů
strana 15 – Mikuláš naděloval sladkosti

 

 

mikrofon

Jak udržet krok s moderní dobou.  Co dělat v případě, když povinná školní docházka už dávno nestačí, stejně jako třeba dávno vystudovaný obor.  Úřady práce nezaměstnaným proto nabízejí různé vzdělávací programy, často podporované z fondů Evropské unie. Ale i to může být málo. Každý dospělý se totiž v průběhu svého života musí stále něčemu novému učit. V opačném případě mu hrozí, že ztratí krok s moderní dobou a novými trendy. Co si o vzdělávání sebe sama myslí frekventanti Kurzu žurnalistických dovedností, zjišťovala s mikrofonem v ruce Jana Krischke.

 

 

 

 

 

 

 

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>