Gábina Glajcarová

Gábina Glajcarová

Ráda pracuji s lidmi a hlavně s dětmi. Jsem komunikativní, veselá a baví mne sport, což se projevilo i v mém výběru profese. Pracovala jsem dlouho jako plavčík. Jenže nemoc si nevybírá a toto povolání již ze zdravotních důvodů nevykonávám. Našla jsem si zaměstnání v neziskové organizaci, která pomáhá hendikepovaným (OZP) začlenit se zpět do společnosti a do pracovního procesu. Tato činnost mě naplňuje a mým cílem je těmto lidem pomáhat.

 

novinar

Setkání s pianistou Ivo Kahánkem

Zimní radovánky na sněhu v Kempalandu

Srí Lanka na chatě Ostrý

Velikonoční jarmark přivítá svátky jara

Novou šanci hendikepovaným dává eSeznam

 

 

 

 

mikrofon

Kam ne letní dovolenou. Letní prázdniny se blíží a nastal čas, kdy už většina lidí plánuje dovolenou. Slunce, moře a hlavně teplo – tak si mnozí představují trávení volných dnů. Jsou ale i tací, kteří k moři nejezdí a raději si vyjedou někam na túru po Česku nebo svou dovolenou tráví dokonce v pracovně. S mikrofonem v ruce  zjišťovala plány na letní dny odpočinku mezi obyvateli Třince Gabriela Glajcarová.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>